Timing First, LLC - Contractor License       2/11/2018 - 9:00 PM
             Otterbein HS Qualifier # 3 - 2/11/2018              
                   Clements Recreation Center                    
                       www.timingfirst.com                       
 
Event 5  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================ 
    School                                               Finals  
================================================================ 
Finals                                                           
  1 Granville  'A'                                      9:55.53  
     1) Lamb, Rosie 12                  2) Long, Maddie 12       
     3) McFarland, Kylee 12             4) Unkefer, Jenna 9      
  2 Thom. Worthington  'A'                             10:09.79  
     1) Banks, Tori 11                  2) Shaver, Cassidy 10    
     3) Burrell, Oliva 11               4) Miller, Lydia 10      
  3 Princeton  'A'                                     10:10.27  
     1) Dexter, Keniya 9                2) Hagedorn, Charleigh 10
     3) Dexter, Kennia 9                4) Kaylor, Maria 10      
  4 Jonathan Alder  'A'                                10:17.76  
     1) Hicks, Morgan 9                 2) Davis, Maddie 9       
     3) Killian, Madison 11             4) Thorpe, Lexi 12       
  5 Lexington  'A'                                     10:22.05  
     1) Halfhill, Joanna 9              2) Hamilton, Halle 9     
     3) Hiebel, Jenna 10                4) Weaver, Carina 11     
  6 Liberty Union  'A'                                 10:35.01  
     1) Miracle, Elayna 11              2) Roach, Jasmine 9      
     3) Roach, Jayden 9                 4) Mangette, Sydnee 12   
  7 Mount Gilead  'A'                                  10:44.57  
     1) Johnson, Allison 9              2) Millisor, Olivia 9    
     3) Shipman, Selia 9                4) Hanft, Emily 9        
  8 Upper Arlington  'A'                               10:45.03  
     1) Clingan, Elizabeth 11           2) Lembach, Elizabeth 9  
     3) Sivilotti, Sofia 9              4) Nichols, Madeline 12  
  9 Big Walnut  'A'                                    10:45.60  
 10 Groveport-Madison  'A'                             10:53.16  
     1) Torres, Melanie 10              2) Clarke, Cherub 10     
     3) Musa, Gracia 9                  4) Williams, Victoria 11 
 11 Dub. Jerome  'A'                                   10:55.24  
     1) Metzger, Lauren 9               2) Lenz, Abby 11         
     3) Weigle, Madison 10              4) Willette, Kathryn 12  
 12 Dunbar  'A'                                        11:11.63  
     1) Brazil, Margret 10              2) Gooden, Zaria 11      
     3) Taylor, My'Love 12              4) Washington, Tiara 9   
 13 Chillicothe  'A'                                   11:15.64  
     1) Sullivan, Abby 12               2) Cuzzolini, Ella 11    
     3) Janes, Liv 9                    4) Tarlton, Laikin 10    
 14 Licking Valley  'A'                                11:23.67  
 15 Fredericktown  'A'                                 11:34.08  
     1) Linhares, Emma 10               2) Linhares, Molly 12    
     3) Caputo, Georgie 10              4) Stute, Lydia 9        
 16 Teays Valley  'A'                                  11:37.12  
     1) Tassy, Sheridan 11              2) Pickett, Elise 10     
     3) Burch, Sydney 12                4) Hogan, Marley 11      
 17 Hil. Bradley  'A'                                  11:39.92  
     1) Figueroa, Amber 9               2) Maragos, Sonja 11     
     3) Michel, Grace 11                4) Richardson, Ella 9    
 18 Olen. Liberty  'A'                                 11:55.08  
     1) Zafirova, Maia 11               2) Neff, Abigail 11      
     3) Harpham, Katie 12               4) Martz, Jenna 12       
 19 Waverly  'A'                                       12:43.18  
     1) Heigley, Leta 12                2) Prall, Kaylee 12      
     3) Crabtree, Sarah 10              4) Goodman, Hannah 12